Przejdź do treści

Okna Msline PCV

Okna PCV MSline łączą w sobie swobodę, radość i ciepło koloru z nowoczesną technologią.

Okna PCV MSline, produkowane w zgodzie z najnowszymi technologiami, dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań. Swoboda doboru elementów okna: linii skrzydeł, listew, szprosów, klamek oraz koloru pozwala na uzyskanie oryginalnych rozwiązań. Klasycznych w formie, a niepozbawionych wyjątkowego charakteru.

W oknach MSline technologia nabiera barw.

Dzięki możliwości dostosowania parametrów termoizolacyjnych oraz funkcjonalnych do potrzeb odbiorcy okna MSline stały się najchętniej kupowanymi oknami PCV.

Okna MSline to uniwersalna i najbardziej rozbudowana linia okienna w 25-letniej historii firmy MS więcej niż OKNA. Produkowane są z 5-komorowych niemieckich profili PVC SALAMANDER o szerokości 73 mm.

Okna wyposażone w potrójną szybę SUPERtermo 0,5 W/m2K i ciepłe kolorowe ramki CHROMATECH ultra* mają lepsze parametry termiczne i dużo szersze zakresy wykonalności niż inne "ciepłe" i droższe systemy okienne.

Do wyboru są dwie podstawowe listwy przyszybowe: prosta (kanciasta) dla wkładu trójszybowego SUPERtermo 0,5 - 44 mm oraz zaokrąglona na 40 mm. W ofercie dostępne są drzwi tarasowe otwierane do środka i na zewnątrz z ciepłymi, niskimi progami aluminiowymi. Okna produkujemy w wielu wariantach z bogatą ofertą łączników, poszerzeń, usztywnień i profili montażowych.

Najważniejsze parametry okien MSline

 

Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego
Uw=0,91 W/m2K z ciepłą ramką MS.
Uw=0,85 W/m2K z ramką CHROMATECH.
Uw=0,84 W/m2K z ramką MULTITECH.

 

 

Szyba SUPERtermo 0,5 W/m2K z nową jaśniejszą powłoką termiczną.
Przepuszczalność światła Lt=74%

 

 

Przepuszczalność energii słonecznej G=53%.

 

 

Odporność na obciążenie wiatrem C3/B3.
Wytrzymuje ciśnienie 1200 Pa wywołane przez wiatr o prędkości
158 km/h z siłą parcia 122 kg/m2

 

 

Wodoszczelność 900Pa.
Nie przepuszcza wody przy ulewnym deszczu z prędkością wiatru
136,6 km/h z siłą parcia 92 kg/m2

 

 

Współczynnik tłumienia hałasu
Rw=34 dB

 

Gwarancja.

Profesjonalny montaż Autoryzowanego Partnera MS więcej niż OKNA pozwala na wydłużenie gwarancji na nasze okna z 5 do lat ! pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnej regulacji i przeglądu okien po 3 i po 5 latach od montażu.

Nasze standardowe okna mogą się poszczycić najwyższą klasą energetyczną co potwierdzają etykiety energetyczne wydane przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim.

Etykieta energetyczna niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim dla standardowego okna MSline z szybą o Ug=0,5 W/m2K, ciepłą Ramką MS i wzmocnieniami stalowymi.

 

facebook