Przejdź do treści

Okna tytanowe termo PCV

Okna PCV TYTANOWEtermo stylowo godzą potrzebę bezpieczeństwa i ciepła z pięknem.

Innowacyjna linia okien PCV zaprojektowana z myślą o tych, którzy stawiają najwyższe wymagania energooszczędności i estetyce.

Okna wyróżniają się zaokrąglonym obustronnie kształtem profilu skrzydła i wyjątkowymi cechami technicznymi. Doskonałe parametry termoizolacyjne oraz antywłamaniowe okien TYTANOWYCHtermo podnoszą bezpieczeństwo i komfort życia w naszym domu przy zachowaniu unikalnego designu.

TYTANOWEtermo to okna najwyższej klasy.

 

Okna TYTANOWEtermo zbudowane są z niemieckich profili SALAMANDER w oparciu o unikalne zaokrąglone skrzydło w klasie A o szerokości 88 mm, wyposażone w potrójną szybę SUPERtermo 0,5 W/m2K.

TYTANOWEtermo to okna PCV dla najbardziej wymagających klientów szukających wyjątkowej estetyki połączonej z bezpieczeństwem i bardzo dobrymi parametrami termicznymi.

 

Uw - wypadkowy współczynnik przenikania ciepła dla całego okna

 

Potrójna szyba SUPERtermo 0,5 W/m2K i ciepłe kolorowe ramki CHROMATECH ultra* pozwalają na uzyskanie parametrów termicznych dostępnych dla dużo droższych rozwiązań.

Okna TYTANOWEtermo wyposażone są w pakiet komfortowych okuć, zaczep antywłamaniowy i klamkę FKS z prostokątnym szyldem. Do wyboru 30 kolorowych oklein.


Gwarancja.

Profesjonalny montaż Autoryzowanego Partnera MS więcej niż OKNA pozwala na wydłużenie gwarancji na nasze okna z 5 do lat ! pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnej regulacji i przeglądu okien po 3 i po 5 latach od montażu.

Nasze standardowe okna mogą się poszczycić najwyższą klasą energetyczną co potwierdzają etykiety energetyczne wydane przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim.

Etykieta energetyczna niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim dla standardowego okna TYTANOWEGOtermo z szybą o Ug=0,5 W/m2K, ciepłą Ramką MS i wzmocnieniami stalowymi.

facebook