Przejdź do treści

Bramy garażowe

Dzięki współpracy z największym producentem bram w Europie Hörmann jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezwykle bogaty wybór rozwiązań o różnym przeznaczeniu zarówno w prywatnym budownictwie, jak i przemysłowym.

Oferujemy Państwu produkty o różnych systemach otwierania. Są to bramy garażowe segmentowe i roletowe, które sprawdzą się szczególnie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Na nieco większych powierzchniach mogą być montowane także modele uchylne, które podczas otwierania wychylają się na zewnątrz. Wszystkie produkty są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji budynku urządzonego zarówno w prostym, klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Naszym klientom zapewniamy również bogaty wybór bram i ogrodzeń przemysłowych. Znajdą one zastosowanie m.in. w halach produkcyjnych, halach sportowych, parkingach podziemnych i nie tylko. Dostarczymy także rozwiązania specjalne jak na przykład przeciwpożarowe bramy przesuwne, które zapewnią niezawodną ochronę obiektów przed ogniem, a także trującymi gazami wytwarzającymi się podczas pożaru.

facebook