Przejdź do treści

O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie i Kraśniku. Oferujemy Państwu wysokiej jakości okna firmy MS w tym okna PVC, okna drewniane, drzwi tarasowe, drzwi wejściowe, rolety oraz bramy garażowe firmy Hormann.

Zakup okien nie jest łatwą decyzją, dlatego doskonale wyszkolony i doświadczony zespół naszych doradców pomoże Państwu wybrać okna odpowiednie do wnętrz Państwa domów. W zależności od potrzeb i wystroju oferujemy naszym klientom kilka linii i typów okien takich jak: okna MSline+, Okna Forma, Forma Viso, okna Wood Look PCV, okna MSline.

Dom to jednak nie tylko okna, dlatego proponujemy naszym Klientom drzwi wejściowe będące gwarancją bezpieczeństwa, komfortu i ciepła. Drzwi wejściowe to wizytówka domu.

Jesteśmy autoryzowanym  partnerem handlowym firmy "MS więcej niż OKNA".
Posiadamy własną wyszkoloną grupę montażową i serwisową. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wszystkich zleceń. Pracujemy zarówno w domach mieszkalnych, jak i budynkach biurowo-magazynowych.

ms
horman

 

LUBLIN BRAMY GARAŻOWE, DRZWI, OKNA DOMO
Serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z Firmą DOMO Okna i Drzwi Lublin i Kraśnik. Gwarantujemy terminowe wykonanie wszystkich prac, niezwykłą jakość produktów oraz najlepszy stosunek ceny do jakości.

alt

 

facebook