Przejdź do treści

Okna

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym etapem przy pracach wykończeniowych jest wybór odpowiednich okien oraz drzwi. Muszą one przede wszystkim stanowić doskonałą barierę termiczną oraz akustyczną, ale nie tylko. To również idealne wizytówka naszego domu czy też innego budynku, a także zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi.

Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy nie tylko bogaty asortyment, ale także fachową, kompleksową pomoc w realizacji inwestycji związanych z wyborem i zakupem stolarki budowlanej oraz jej wymianą.

Salon Domo to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie doskonałą jakość połączoną z atrakcyjnymi cenami. Proponujemy produkty, które spełniają wszystkie normy dotyczące jakości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Bogactwo modeli naszych drzwi wejściowych pozwali na dopasowanie do indywidualnego zapotrzebowania. Oferujemy Państwu również szeroki wybór okien, m.in. MSline+, FORMA, Wood Look PVC, aluminiowych i drewnianych.

facebook