Przejdź do treści

Okna MS evolution PCV

Okna FormaOkna MSevolutionNajnowsze okna MS evolution [82] chronią Państwa domy przed utratą ciepła, dając jednocześnie większe doświetlenie wnętrz dzięki nowatorskim szybom.

MS evolution [82] to zdecydowanie okna 100% PREMIUM, dla ceniących ciepło i ciszę oraz realne oszczędzanie energii. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, o które dbamy nie mniej niż o termikę czy design.

 

Zaokrąglona linia masywnych profili PVC w klasie A spełnia najwyższe standardy jakości.

     
     

Nowe okna MS evolution [82] zbudowane są z niemieckich 6-komorowych profili SALAMANDER w klasie A szerokości 82 mm o zaokrąglonym kształcie z trzema uszczelkami w ramie.

Trzy szyby SUPERtermo 0,5 W/m²K wytwarzane z najnowszej generacji szkła z jaśniejszą powłoką termiczną przepuszczają więcej światła i ciepła słonecznego w zimie.

Ciepłe kolorowe ramki międzyszybowe CHROMATECH ultra

pozwalają na obniżenie współczynnika przenikania ciepła dla okna referencyjnego poniżej granicy 0,8 W/m²K zarezerwowanej dla okien pasywnych.

Najważniejsze parametry okien MS evolution [82]

Okna MS evolution [82] wyposażone są w pakiet komfortowych okuć i pakiet bezpieczeństwa z trzema zaczepami antywłamaniowymi oraz klamkę METZ z zabezpieczeniem Secustik.

ajczęściej wybierane wyposażenie dodatkowe:

  • szyby i okucia antywłamaniowe w certyfikowanych stopniach bezpieczeństwa RC1 i RC2.
  • rolety kompaktowe ze sterowaniem radiowym
  • ukryte kontaktrony do systemów alarmowych
  • kryte okucia
  • niskie ciepłe progi aluminiowe w balkonach i drzwiach tarasowych
  • jasnoszare uszczelki

Nowe okna MS evolution [82] można dowolnie łączyć za pomocą systemowych łączników i poszerzeń tworząc skomplikowane konstrukcje okienne.

Okna MS evolution [82] mogą się poszczycić najwyższą klasą energetyczną co potwierdzają etykiety energetyczne wydane przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim.

facebook