Przejdź do treści

Okna FORMA

Okna  FORMA mają dwie unikalne cechy. Pierwsza z nich to wyjątkowo niskie złożenie ramy ze skrzydłem, które zapewnia dużą powierzchnię przeszklenia. Druga to nieskomplikowana geometrai profili, dzięki której konstrukcja podkreśli dowolny styl architektoniczny budynku. Harmonijnie tworzą prosty temat.

 

Okna FORMA

 

 

   

Prostota kształtów powoduje, że okna mogą przyjąć dowolną formę. Wszystko za sprawą rozbudowanej gamy oklein, podzielonej na cztery grupy: satynowe, metaliczne, drewno naturalne oraz drewno w kolorze. Konstrukcje można opcjonalnie wyposażyć w prostokątne listwy przy szybowe, połączone pod kątem prostym, jak w oknach aluminiowych. Zastosowane okucia Siegenia Titan AF wyróżniają się obecnością ruchomych rygli, które płynnie współpracują z elementami ramy. Opcjonalne rozwiązanie to montaż ukrytych zawiasów.

 

 

Gwarancja.

 

Profesjonalny montaż Autoryzowanego Partnera MS więcej niż OKNA pozwala na wydłużenie gwarancji na nasze okna z 5 do lat ! pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnej regulacji i przeglądu okien po 3 i po 5 latach od montażu.

Nasze standardowe okna mogą się poszczycić najwyższą klasą energetyczną co potwierdzają etykiety energetyczne wydane przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim.

 
facebook