Przejdź do treści

Drzwi aluminiowe

Drzwi wejściowe MS ExternAL PREMIUM.                Komfort od progu. 

Drzwi wejściowe stanowią jeden z najważniejszych elementów w domu. To nasza ochrona przed zimnem, deszczem i niebezpieczeństwem.

Idealne drzwi powinien charakteryzować niski współczynnik przenikania ciepła, wysoka klasa wodoszczelności i niepowtarzalny design.

Drzwi MS ExternAL PREMIUM osiągają współczynnik przenikania ciepła na poziomie Ud= 0,61 W/m2K i klasę wodoszczelności 6A!

Konstrukcja drzwi bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych MB-86, najbardziej zaawansowanym technologicznie systemie drzwiowym.

Panele drzwiowe zbudowane są z materiałów wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Zewnętrzne elementy paneli są często dodatkowo zabezpieczane warstwami specjalnych lakierów. Opcjonalnie stosowane są do ich malowania unikalne farby teflonowe Finea, które w znacznym stopniu minimalizują przywieranie brudu. Niejednokrotnie też w swej strukturze zawierają żywice epoksydowe, dzięki czemu panele przez długi czas zachowują swój reprezentacyjny wygląd.

Panele dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach palety RAL oraz powłokach drewnopodobnych. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji, w połączeniu z możliwością wstawiania szkła zespolonego, dają w efekcie niezliczoną ilości kombinacji i wariantów.

Oto kilka z nich:

MS01

MS02

MS03

     

MS04

MS05

MS06

 
     

MS07

MS08

MS09

     

MS10

MS11

MS12

     

MS13

MS14

MS15

     

MS16

MS17

MS18

     

MS19

MS20

 

 
 

Opcjonalnie dostępne są wszystkie kolory z palety RAL i kolory drewnopodobne.

 

ZŁOTY DĄB

ORZECH

MAHOŃ

MAHOŃ SAPELI

       

BUK

ORZECH VEIN

SOSNA

JODŁA

       

CZEREŚNIA

WIŚNIA

WENGE

WINCHESTER

       

Drzwi MS  ExternAL PREMIUM charakteryzują się zarówno eleganckim wyglądem jak i wysokimi parametrami technicznymi, a biorąc pod uwagę także dostępne gabaryty konstrukcji i możliwość stosowania drzwi w większej zabudowie witrynowej dają one dużą swobodę w aranżacji wejścia do budynku.

facebook